شرکت عقیق سازه ارک ، تولید و اجرای سیستم ایستادرز (کالزیپ ، کلزیپ ، زیپ پانل ، زیپ تک ، آرک زیپ)

041-3521 9217

سیستم ایستادرز تک لایه آرک زیپ

تفاوت این محصول یا سیستم ایستادرز دولایه این است که در این محصول ورق زیر حذف می گردد. بنابراین کلیپس های آلومینیومی نگهدارنده ورق رویی در اکثر موارد به پرلین های سازه نصب می گردند. در برخی از موارد که هدف نوسازی پوشش سقف های قدیمی مانند ساندویچ پانل می باشد فاصله انداز امگا را روی پوشش قبلی نصب می کنند. در این حالت کلیپس های نگهدارنده روی فاصله انداز امگا نصب شده و در صورت استفاده از عایق حرارتی، جهت مهار کردن عایق از تور مرغی یا کارتون پلاست و یا محصولات مشابه استفاده می شود.

کاربرد های سیستم ایستادرز تک لایه آرک زیپ

این سیستم به علت نبود عایق حرارتی و رطوبتی بیشتر در مکان هایی کاربرد دارد که بحث اتلاف حرارتی و هوابندی مهم نباشد. از جمله کاربردهای این محصول که بیشتر مد نظر کارفرمایان قرار می گیرد استفاده برای پارکینگ های اداری فضاباز و آشیانه هواپیماها می باشد. در اینگونه موارد این سقف تنها به عنوان سایه انداز استفاده می گردد.

یکی دیگر از کاربرد های سیستم ایستادرز تک لایه استفاده برای نوسازی سقف های فرسوده قدیمی مانند ساندویچ پانل و یا عرشه فولادی می باشد.  در این مورد  هنگام اجرا فاصله اندازهای امگا روی سقف قدیمی نصب شده و کلیپس های آلومینیومی روی فاصله انداز امگا نصب می گردند. همچنین عایق بندی سیستم به راحتی قابل اجرا می باشد به طوری که لایه بخاربند و عایق حرارت روی سقف قدیمی نصب می گردند.

اجزای تشکیل دهنده سیستم آرک زیپ تک لایه:

  • فاصله اندازه امگا مخصوص سیستم ایستادرز آرک زیپ از جنس گالوانیزه
  • کلیپس آلومینیومی نگهدارنده پروفیل آرک زیپ در ارتفاع های مختلف به همراه پد عایق حراراتی
  • پروفيل نهایی آرک زیپ از ورق آلومینیوم یا گالوانیزه رنگی انواع شکل های تخت، قوسی و مخروطی
× واتساپ