تولید و اجرای سیستم ایستادرز

سیستم آرک زیپ یا ایستادرز (کلزیپ) محصول شرکت عقیق سازه ارک با توانایی تولید یکپارچه بدون محدودیت طول بوده و قابلیت پوشش انواع سقف های قوسی محدب و مقعر را دارد.همچنین این شرکت برای اولین بار در ایران قادر به تولید پروفیل های با ابتدا و انتهای متفاوت یا به اصطلاح کونیک جهت پوشش سقف های گنبدی شکل و کروی شکل میباشد.
از قابلیت های سیستم آرک زیپ(arczip) یا ایستا درز تولید پانلها بدون محدودیت طولی و در محل پروژه میباشد که این قابلیت برای سقف های با طول بزرگ بسیار مفید بوده و از هزینه های اضافی حمل و نقل و جرثقیل می کاهد.
از دیگر قابلیت های سیستم ایستادرز آرک زیپ امکان اجرای سقفهای قوسی محدب و مقعر به صورت یکپارچه میباشد، به طوریکه می توان سقف تمامی طرح های معماری قوسدار را با سیستم کلزیپ یا کالزیپ کاملا پوشش داد.

از مزیت های دیگر سیستم آرک زیپ(سیستم کالزیپ) عدم استفاده از پیچ بر روی پروفیل و سوراخکاری پروفیل میباشد. از آنجاییکه در اکثر پروژه ها اصلی ترین علت نشت آب وجود سوراخهای ناشی از پیچ بر روی سقف میباشد سیستم کالزیپ با تکنولوژی جدید پیچ را به طور کامل از سقف حذف نموده و در نتیجه سقف کاملا یکپارچه خواهد بود.

 

 

lidoma (76)

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 برچسب ها :

سقف قوسی ایستادرز, سقف قوسی زیپ پانل, سقف قوسی زیپ تک, سقف قوسی کالزیپ, سقف قوسی ایستا درز, 

 

 

دسترسی سریع

if(pll_current_language() == 'en'){